Nasze realizacje

W 2019 roku z sukcesem ukończyliśmy ambitny projekt budowy i oddania do użytku nowoczesnego, eleganckiego 4-gwiazdkowego hotelu w Krakowie przy ul. Suchej 1D, zlokalizowanego zaledwie 4 km od Rynku nieopodal Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w najbardziej rozwijającym się biznesowo rejonie Krakowa.

Garden Square Hotel 4**** to wyjątkowa i prestiżowa inwestycja, która od etapu pomysłu, projektu przez budowę, wykończenie i ostatecznie zarządzanie obiektem jest naszą wizją i realizacją. Wysiłek i zaangażowanie całego zespołu zostało docenione przez rzeszę zadowolonych klientów, dzięki którym w 2020 roku otrzymaliśmy prestiżowa nagrodę Traveller Review Award uzyskując średnia ocenę 9,4/10 w popularnym portalu rezerwacyjnym.

W procesie realizacji inwestycji zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i kompetencje gwarantujące jeszcze sprawniejszą i efektywniejszą finalizacją kolejnych projektów deweloperskich. Stawiamy na najwyższą jakość na każdym etapie dlatego też współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, sprawdzonymi firmami budowlanymi i podwykonawcami gwarantującymi najwyższy standard wykonania naszych przedsięwzięć.

Poznaj Garden Square Hotel, zapraszamy na stronę www.gardensquarehotel.pl aby zapoznać się ze szczegółami oferty.